top of page

Program ochrany příjmů

Nejdůležitější program, ve kterém řešíme finanční zabezpečení rodiny. Řešíme otázky, co budete dělat v případě krátkodobého i dlouhodobého výpadku příjmů (při ztrátě zaměstnání, dlouhodobé nemoci, úrazu). Jak velká by měla být finanční rezerva a jak správně nastavit životní pojištění.

Bydlení

V programu bydlení s klienty řeším, jak se připravit na hypotéku, jak ušetřit peníze na úrocích a provedu Vás celým procesem sjednání hypotéky. 

Spolupracuji s 12 největšími bankami na trhu a nabídnu Vám rychlé a přesné srovnání. 

Tento program se zároveň prolíná s programem na ochranu příjmů a řešíme především bezpečné financování bydlení aby se klient nedostal do problémů se splácením hypotéky.

Příprava na budoucí výdaje

Rekonstrukce bydlení, nové auto, dovolená, zabezpečení dětí, to jsou všechno výdaje, které čekají většinu lidí. Já Vám poradím, jak se na tyto výdaje připravit.

Tento program je především o bezpečném zhodnocování peněz, aby klienti byli na tyto výdaje dobře připraveni. Peníze měli připravené a zároveň aby při střádání nepřicházeli o svoji hodnotu z důvodu inflace.

Už dávno neplatí, že jediný způsob zhodnocování peněz je stavební spoření a investiční životní pojištění.
Dnes máme na finančním trhu k dispozici spoustu nástrojů a možností, jak pracovat s penězi efektivně.

Příprava na důchod (rentu)

Hlavní otázka tohoto programu je: "Kdy byste chtěli přestat pracovat?"

V přípravě na důchod řešíme otázky, jaký by ten důchod vlastně měl být? Jak byste ho chtěli prožít? Co byste si chtěli splnit a samozřejmě kolik peněz na to budete potřebovat.

Budování a ochrana majetku

Důležitý program, ve kterém s klienty řeším, jak správně ochránit svůj majetek a majetek třetích osob. Jak správně pojistit občanskou odpovědnost nebo odpovědnost v práci. 

Tento program má za cíl ochránit již vybudovaný majetek tak, abyste v případě jakékoliv události byli odškodněni. 

Spolupracuji i se specialisty, kteří pomáhají s celým procesem škodních událostí a starají se o to, abyste z pojišťovny vždy dostali plnění, na které máte nárok. 

Vyhledání té nejlepší nabídky na trhu a pravidelná kontrola pojištění je samozřejmostí.

bottom of page